Kampery CHALLENGER
Poczuj się jak w domu.

Francuska firma Challenger istnieje na rynku już od blisko 30 lat, trwale budując pozycję najbardziej rozpoznawalnego, europejskiego lidera pojazdów kempingowych.

Znajdująca się w Tournon-sur-Rhôn fabryka jest jedną z największych w Europie: na powierzchni przekraczającej 200 tysięcy metrów kwadratowych pracuje ponad 700 pracowników.

Od momentu powstania firmy, tj. roku 1985, firma stale trzyma się ustalonego podejścia, które oparte jest na jednym filarze: budować w pełni wyposażone kampery, na które będzie stać każdego miłośnika caravaningu. Firma szuka odpowiedniego balansu pomiędzy ceną i oferowanym wyposażeniem – możesz być pewien, że w pojazdach Challenger jakość, bezpieczeństwo oraz komfort nigdy nie są opcjonalne.

5
gam pojazdów
33
Dostępne modele
7
Lat gwarancji

Wyjątkowe pojazdy
zaprojektowane
dla Ciebie

OFERTA

Kampery z alkową

To pojazdy kempingowe, w których nad szoferką kierowcy znajduje się alkowa z dwoma wygodnymi miejscami do spania. Ten typ pojazdu jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na drogach i jest najczęstszym wyborem dla rodzin. Kampery z alkową oferują miejsca do spania dla 4 do 7 osób, przestrzenną część mieszkalną i wysoki komfort użytkowania.

Kampery półzintegrowne

Półintegry to najczęstszy wybór miłośników caravaningu w Europie. Pojazdy występują zarówno w wersji tradycyjnej dla dwóch osób, jak i w rozbudowanej z łóżkiem opuszczanym w części mieszkalnej. Ten model zyskuje coraz większą popularność. Kampery półzintegrowane oferują miejsca noclegowe nawet dla 5 osób i zaraz po Vanach mają najlepszą aerodynamikę, wpływającą na komfort jazdy.

Kampery z edycji Graphite

Edycja Graphite stworzona została dla wszystkich, ceniących sobie indywidualny design zarówno wewnątrz pojazdu, jak i na zewnątrz. Modele z tej serii posiadają dodatkowe wyposażenie podnoszące codzienny komfort podczas jazdy (automatyczna skrzynia biegów w standardzie) oraz podczas postoju. W ofercie dostępne jest kilka układów wnętrza, zarówno z łóżkiem małżeńskim, pojedynczym, jak i z przestrzenną sofą.

Kampery zintegrowane

W przeciwieństwie do innych typów, te kampery cechuje unikalny kształt, stworzony indywidualnie na potrzeby danego modelu. Szoferka kierowcy została zintegrowana z zabudową kampera, dzięki czemu zyskujemy możliwie najwyższy komfort, dodatkową przestrzeń w pojeździe oraz panoramiczny widok z jego frontu.

Kampery Vany

Kształt Kamper-Vanów jest zależny od modelu, na którym bazują. Ich wnętrze natomiast zostało stworzone taki sposób, by uzyskać jak najwięcej komfortu w ograniczonej przestrzeni. Vany mają funkcjonalność zbliżoną do większych kamperów, jednak zwykle są przeznaczone dla maksymalnie 4 osób. Ich łatwość poruszania się w ciasnych miastach i swoboda parkowania przyciąga coraz większą rzeszę miłośników.

Zainteresowany?

Pozwól, abyśmy pomogli Tobie znaleźć wymarzony pojazd kempingowy!

Zadzwoń!Napisz do nas!