Caravaning to piękna przygoda i całkowita wolność!

Jeśli chcesz w pełni rozkoszować się wszystkimi zaletami wakacji, to samochody campingowe będą dla Ciebie idealną propozycją! Funkcjonalność kamperów polega na tym, że dzięki nim można jednocześnie rozwiązać problem transportu i zakwaterowania. To czyni je wyjątkowo komfortowym i praktycznym rozwiązaniem, które ułatwia podróżowanie również rodzinom z dziećmi. Jeśli zależy Ci na wygodzie, mobilności i niezależności podczas wakacji, zapoznaj się z naszą ofertą!

W CarGO! posiadamy zarówno nowe kampery, jak i używane przyczepy kempingowe topowych producentów: Pilote, Bavaria, LeVoyageur i Frankia. Gwarantujemy, że wszystkie pojazdy z oferty CarGO! Poznań są wygodne, niezawodne i świetnie sprawują się na dalekich trasach.

Sprzedaż kamperów i przyczep kempingowych to nasza pasja. Dokładamy wszelkich starań, abyś mógł w pełni cieszyć się możliwościami, jakie dają nasze kampery. Sprzedaż prowadzona przez firmę CarGO! jest prostym sposobem na znalezienie idealnego pojazdu, który zapewni Ci urlop pełen pozytywnych emocji!

Aby ułatwić podróżującym dostęp do naszych kamperów, obecnie prowadzimy aż 3 punkty sprzedaży i wynajmu CarGO!: w Poznaniu, Wejherowie oraz w Warszawie. Zachęcamy do umawiania się na wizyty oraz do oglądania pojazdów kempingowych. Chętnie odpowiemy też na pytania dotyczący serwisu oraz dodatkowego wyposażenia pojazdów.

camper

Historia tej francuskiej marki sięga lat 60. XX wieku, a pierwsze kampery Pilote powstały w 1978 roku. Od tamtej pory marka Pilote sukcesywnie poszerza swoją ofertą, co czyni ja jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm produkujących pojazdy kempingowe. Dzisiaj campery Pilote odznaczają się przede wszystkim zaawansowaniem technicznym i ciekawymi wnętrzami. Pilote stawia na luksusowe wnętrza i zróżnicowane modele kamperów – wśród pojazdów można znaleźć auta zintegrowane i półzintegrowane. Innowacyjne rozwiązania francuskiej marki są od lat doceniane przez kamperowiczów. Dodatkowo marka Pilote wzbogaciła swoją ofertę również o kampery Mooveo, które wyróżnia atrakcyjna cena oraz komfortowe wyposażenie wnętrze. Pozostałe dostępne serie pojazdów to: Pacific, Galaxy i Foxy Van. Zapoznaj się z modelami na stronie internetowej lub skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy przy wyborze najlepszej opcji.

KATALOG     AKTUALNA OFERTA KONTAKT

camper

Marka Bavaria rozwija się dynamicznie od roku 1997. Co ciekawe, pierwsze modele wyprodukowano pod nazwą Frankia, ale ostatecznie marka zmieniła nazwę. Kampery Bavaria dostępne są w 3 gamach: Tren-D, Initial oraz Van. Dodatkowo obecnie marka produkuje trzy różne wersje pojazdów: z alkową, półzintegrowane i całkowicie zintegrowaneDzięki temu każdy może wybrać odpowiednią dla siebie opcję! Bavaria to komfortowe kampery idealne dla podróżujących rodzin i wymagających klientów! Duża przestrzeń, możliwość doposażenia pojazdu oraz zróżnicowane układy wnętrz gwarantują komfort jazdy nawet przy większej liczbie podróżujących. Te pojazdy posiadają też serię udogodnień, takich jak chociażby bagażnik na rowery, dzięki czemu wspólne wakacje są jeszcze przyjemniejsze!

KATALOG     AKTUALNA OFERTA KONTAKT

camper

Pierwszy kamper francuskiej marki powstał w 1980 roku. Wieloletnie doświadczenie, ciekawe rozwiązania techniczne i bezpieczeństwo to tylko niektóre rzeczy charakteryzujące tę markę. Dzisiaj kampery LeVoyageur cechują się przede wszystkim wysokim komfortem, doskonałą izolacją, solidną konstrukcją, ciekawymi wnętrzami oraz dbałością o detale. Marka oferuje szeroki wybór kamperów zintegrowanych w 3 seriach: LV, LVX oraz Liner. Jeśli zależy Wam na tym, by w kamperze czuć się jak w domu, to Le Voyageur będzie doskonałym rozwiązaniem. Ergonomiczna kuchnia, duża łazienka i komfortowa sypialnia sprawdzają się świetnie zarówno podczas krótkich, jak i długich podróży.

KATALOG     AKTUALNA OFERTA KONTAKT

camper

Niemiecka marka zaistniała na rynku w 1960 roku. Jako jedna z pierwszych firm, Frankia wyprodukowała kampery z podwójną podłogą. To, co wyróżnia tę markę, to stałe poszukiwanie innowacyjnych i wygodnych rozwiązań, by móc zapewniać podróżującym jak najlepsze warunki. Producenci dużo uwagi poświęcają projektowaniu i produkcji, dzięki czemu kampery Frankia od lat cieszą się nienaganną opinią i zainteresowaniem kamperowiczów. Pojazdy tej marki znajdziecie u nas zarówno w wersjach zintegrowanych, jak i półzintegrowanych. Dodatkowo posiadamy również kampery Frankia z alkową.

POZNAJ MODELE KATALOG
AKTUALNA OFERTA KONTAKT

Francuska firma Challenger istnieje na rynku już od blisko 30 lat, trwale budując pozycję najbardziej rozpoznawalnego, europejskiego lidera pojazdów kempingowych. Znajdująca się w Tournon-sur-Rhôn fabryka jest jedną z największych w Europie: na powierzchni przekraczającej 200 tysięcy metrów kwadratowych pracuje ponad 700 pracowników.

Od momentu powstania firmy, tj. roku 1985, firma stale trzyma się ustalonego podejścia, które oparte jest na jednym filarze: budować w pełni wyposażone kampery, na które będzie stać każdego miłośnika caravaningu. Firma szuka odpowiedniego balansu pomiędzy ceną i oferowanym wyposażeniem – możesz być pewien, że w pojazdach Challenger jakość, bezpieczeństwo oraz komfort nigdy nie są opcjonalne.

POZNAJ MODELE KATALOG
AKTUALNA OFERTA KONTAKT

Sprzedaż kamperów i przyczep kempingowych

W naszej ofercie mamy pojazdy demonstracyjne, po-leasingowe, a także używane samochody kempingowe klientów. Jeśli również chcesz sprzedać swoją przyczepę kempingową lub campera – skontaktuj się z nami, pomożemy dotrzeć do szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych.
Zobacz ofertę!