Sprzedaż

Caravaning to piękna przygoda i całkowita wolność!

Jeśli chcesz w pełni rozkoszować się wszystkimi zaletami wakacji, samochody campingowe to propozycja dla Ciebie! Campery pełnią funkcję zarówno transportu, jak i zakwaterowania, co czyni je wyjątkowo komfortowym i praktycznym rozwiązaniem. Jeśli zależy Ci na wygodzie, mobilności i niezależności podczas wakacji, zapoznaj się z naszą ofertą!

W naszej ofercie posiadamy zarówno nowe campery, jak i używane przyczepy kempingowe topowych producentów: Pilote, Bavaria, LeVoyageur i Frankia. Gwarantujemy, że wszystkie pojazdy z oferty CarGO! Poznań są wygodne, niezawodne i świetnie sprawują się na dalekich trasach.

Sprzedaż kamperów i przyczep kempingowych to nasza pasja. Dokładamy wszelkich starań, abyś mógł w pełni cieszyć się możliwościami, jakie dają nasze campery. Sprzedaż prowadzona przez firmę CarGO! jest prostym sposobem na znalezienie idealnego pojazdu, który zapewni Ci urlop pełen pozytywnych emocji!

pilote kampery sprzedaż

Historia tej francuskiej marki sięga lat 60. XX wieku, a pierwsze kampery Pilote powstały w 1978 roku. Dzisiaj campery Pilote odznaczają się przede wszystkim zaawansowaniem technicznym i ciekawymi wnętrzami. Spośród serii: Pacific, Galaxy i Foxy Van wybierzemy idealną dla Ciebie!

MODELE     GALERIA
KATALOG     KONTAKT

Pilote

Pilote

Pilote

Pilote

Pilote

Pilote

Pilote

campery sprzedaż

Bavaria I741C

campery wynajem

Bavaria I741C

kamper wynajem

Bavaria I781G

kampery poznań

Bavaria I781G

kampery uzywane sprzedaż

Bavaria T700C

Marka Bavaria rozwija sie dynamicznie od roku 1997. Kampery Bavaria dostępne są w 3 gamach: Tren-D, Initial oraz Van, a także różnych wersjach: z alkową, półintegrowane i całkowicie zintegrowaneTo komfortowe kampery idealne dla podróżujących rodzin i wymagających klientów!

GALERIA
KATALOG     KONTAKT

Pierwszy kamper francuskiej marki powstał w 1980 roku. Dzisiaj kampery LeVoyageur charakteryzuję się przede wszystkim wysokim komfortem, bezpieczeństwem, ciekawymi wnętrzami oraz dbałością o detale. Marka oferuje szeroki wybór kamperów zintegrowanych w 3 seriach: LV, LVX oraz Liner.

MODELE     GALERIA
KATALOG     KONTAKT

Le Voyageur

Le Voyageur

Le Voyageur

Le Voyageur

Le Voyageur

Frankia

Frankia

Frankia

Frankia

Frankia

Frankia

Frankia

Niemiecka marka zaistniała na rynku w 1960 roku. Jako jedna z pierwszych firm, Frankia wyprodukowała kampery z podwójną podłogą. Do dzisiaj producenci szukają innowacyjnych i wygodnych rozwiązań. Kampery Frankia dostępne są w wersjach zintegrowanych, półintegrowanych, a także z alkową.

KONTAKT

Sprzedaż kamperów i przyczep kempingowych

W naszej ofercie mamy pojazdy demonstracyjne, po-leasingowe, a także używane samochody kempingowe klientów. Jeśli również chcesz sprzedać swoją przyczepę kempingową lub campera – skontaktuj się z nami, pomożemy dotrzeć do szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych.
Zobacz ofertę!