Usterka? Sezonowy przegląd? Serwisujemy kampery i przyczepy kempingowe wszystkich marek!

Naszą specjalnością jest nie tylko wynajem i sprzedaż samochodów kempingowych, lecz również serwis kamperów w Poznaniu, a od niedawna także w Wejherowie. Wykwalifikowani pracownicy chętnie pomogą rozwiązać każdy problem związany z Twoim samochodem kempingowym. Jesteśmy do stałej dyspozycji klientów – zachęcamy do kontaktu i omówienia problemu.

Naprawiamy zarówno podwozia, jak i zabudowy kamperów. Chętnie służymy doradztwem technicznym i dysponujemy dobrze zaopatrzonym magazynem części zamiennych. Serwisujemy również urządzenia grzewcze takich marek jak: ALDE, DOMETIC, TRUMA, czy WEBASTO. Prowadzimy przeglądy gwarancyjne oraz bieżące. Posiadamy duże doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc nawet przy naprawdę trudnych przypadkach!

wypożyczalnia samochodów kempingowych
Kampery nowe sprzedaż
wynajem kampera
wypożyczalnia camperów
wypożyczalnia kamperów
wynajem samochodów campingowych
kampery Poznań
serwis kamperów
wypożyczalnia samochodów campingowych

Nasz serwis kamperów w Poznaniu specjalizuje się w wycenie kosztów naprawy uszkodzonych samochodów kempingowych oraz montażu dodatkowego wyposażenia do przyczep oraz samochodów kempingowych:

Cennik serwisu pojazdów kempingowych

Sprzątanie wnętrza
wycena indywidualna
Przegląd szczelności instalacji gazowej
250 zł
Przegląd pojazdu / przyczepy
1107 zł
W trakcie przeglądu pojazdu lub przyczepy między innymi przeprowadzana jest kontrola: oświetlenia ; działania zamków i klamek ; systemu wody czystej i szarej ; systemu gazu ; działania okien i drzwi ; ogrzewania ; stanu płynów eksploatacyjnych pojazdu ; działania gniazd USB/12V/230V ; panelu sterowania ; działania lodówki i zamrażalnika we wszystkich występujących trybach pracy ; działania palników kuchennych i piekarnika lub grilla ; działania akcesoriów dodatkowych tj. markiza, TV, antena SAT, bagażnik rowerowy ; czyszczenie zbiorników i instalacji chemią specjalistyczną ; czyszczenie kasety sanitarnej chemią specjalistyczną
Wymiana kół
200 zł
Wymiana opon z wyważeniem
400 zł
Montaż TV
250 zł
Montaż markizy
1107 zł
Montaż bagażnika rowerowego
738 zł
Montaż uchwytu TV
369 zł
Montaż panelu fotowoltaicznego z regulatorem napięcia
1476 zł
Montaż dwóch paneli fotowoltaicznych z regulatorem napięcia
2214 zł
Montaż przetwornicy
369 - 2952 zł
Montaż klimatyzacji pod podłogowej
3690 zł
Montaż klimatyzacji dachowej
1476 zł
Montaż anteny SAT
1476 zł
Montaż relingów + drabinka
1476 zł
Montaż DuoComfort/DuoControl
369 zł
Montaż SOG
738 zł
Montaż czujników parkowania
1476 zł
Montaż kamery cofania
1476 zł
Montaż haka holowniczego Sawiko / Linnepe
2952 zł
Montaż poduszek pneumatycznych wspomagających
1845 zł
Montaż okapu kuchennego z wyciągiem
738 zł
Montaż czujnika gazu
369 zł
Montaż stopnia
1107 zł
Montaż rolet szoferki
1107 zł
Montaż moverów w przyczepie kempingowej
1845 zł
Montaż radia 1DIN/2DIN
369 / 738 zł
Montaż podpór stabili. mechaniczych
369 zł
Montaż podpór stabili. elektrycznych
2214 zł
Montaż wywietrznika dachowego zamiast okna
738 zł
Montaż wywietrznika dachowego z wycięciem
1107 zł

Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT 23%).
Powyższy cennik jest informacyjny, ceny końcowe ustalane są po oględzinach pojazdu i przygotowaniu wyceny, która musi zostać zaakceptowana przez klienta. Jedna roboczogodzina to koszt 369,00 zł brutto.
Koszt przygotowania wyceny to 307,50 zł brutto, w przypadku akceptacji wyceny i naprawy pojazdu lub przyczepy w naszym serwisie jest on wliczony w cenę usługi i/lub części. Klient nie jest dodatkowo nim obciążany.

Twój serwis kamperów

CarGO! to marka łącząca pasjonatów caravaningu. Staramy się stworzyć przestrzeń dla osób, które tak jak my kochają kampery i podróże pełne niezależności. Dlatego właśnie naszą specjalnością jest nie tylko wynajem i sprzedaż samochodów kempingowych, lecz również serwis kamperów w Poznaniu, a od niedawna także w Wejherowie. W ten sposób możemy zapewnić kamperowiczom pełne wsparcie związane nie tylko z wyborem odpowiedniego pojazdu, ale także z bezpieczeństwem podczas wyjazdów. Wykwalifikowani pracownicy chętnie pomogą rozwiązać każdy problem związany z Twoim samochodem kempingowym. Jesteśmy do stałej dyspozycji klientów – zachęcamy do kontaktu i omówienia problemu.

Naprawiamy zarówno podwozia, jak i zabudowy kamperów. Chętnie służymy doradztwem technicznym i dysponujemy dobrze zaopatrzonym magazynem części zamiennych. Serwisujemy również urządzenia grzewcze takich marek jak: ALDE, DOMETIC, TRUMA, czy WEBASTO. Prowadzimy przeglądy gwarancyjne oraz bieżące. Wyróżnia nas naprawdę duże doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc nawet przy naprawdę trudnych przypadkach!

Warto wiedzieć, że w naszym serwisie można naprawiać nie tylko kampery i przyczepy kempingowe kupione w CarGO! Rent a Car. Jeśli posiadasz własny pojazd campingowy i szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zadbać o jego przegląd – zapraszamy serdecznie. Chętnie realizujemy wszystkie zlecenia.

Dlaczego warto skorzystać z serwisu pojazdów kempingowych CarGO!?

Ponieważ dysponujemy profesjonalnym zapleczem, które umożliwia skuteczne serwisowanie i naprawę zabudów mieszkalnych kamperów oraz przyczep kempingowych. W serwisie dbamy też o instalacje gazowe. Dokonujemy przeglądów standardowych, a poza tym można też umówić się na przeglądy przed- i posezonowe, podczas których możemy sprawdzić instalacje gazowe, wodne oraz elektryczne.

W naszym serwisie CarGO! Rent a Camp naprawiamy nie tylko usterki zewnętrzne, ale również wewnętrzne. Jeśli chcesz na przykład wymienić tapicerkę albo uszkodzone elementy mebli – zgłoś się do nas! Chętnie pomożemy też przy innych problemach, związanych na przykład z uszczelnianiem ścian, podłóg czy dachów, montażem klimatyzacji, telewizorów i wiele innych. Na życzenie klientów możemy również wymienić plastikowe elementy przyczep oraz kamperów, takie jak nadkola, narożniki, listwy i tak dalej.

W naszym serwisie możesz też liczyć na montaż dodatkowego wyposażenia do przyczep kempingowych, kamperów i kamper-vanów. Na życzenie klientów doposażamy pojazdy campingowe między innymi w klimatyzatory, uchwyty do telewizorów, dodatkowe ogrzewanie, bagażniki rowerowe, radia i nawigacje, zestaw paneli solarnych o różnej mocy. Dodatkowo, zapewniamy też montaż markiz ściennych i dachowych, anten satelitarnych, dodatkowych zbiorników czystej wody i stacji multimedialnych. Ponadto, możemy również zainstalować dodatkowe przyłącza wodne, ciśnieniowe, gazowe i elektryczne. Co więcej, montujemy też prysznice zewnętrzne.

W serwisie wypożyczalni pojazdów campingowych pracują osoby, które doskonale znają się na swoim fachu. Jeśli chcesz mieć więc pewność, że Twój pojazd będzie znakomicie przygotowany do drogi, nie czekaj i zarezerwuj termin jeszcze dziś. Warto dbać zarówno o roczne przeglądy, jak i te przedsezonowe. Dzięki temu Twoje auto będzie sprawne przez wiele lat, a Ty co roku będziesz mógł cieszyć się wspaniałymi wakacjami. Dbanie o kampera to też gwarancja tego, że można korzystać ze spontanicznych wyjazdów i nie bać się ewentualnych usterek powstałych na skutek długiego nieużytkowania pojazdu. Nasi fachowcy zadbają o Twój samochód i sprawią, że będzie zawsze znakomicie przygotowany do drogi.

Warto wiedzieć, że serwis CarGO! zajmuje się również serwisowaniem urządzeń grzewczych przeznaczonych do kamperów. Naprawiamy między innymi urządzenia marek ALDE, DOMETIC, TRUMA oraz WEBASTO.