Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Zimowy kemping – 5 powodów, dla których ma to sens! - CarGO! Rent a Camp

Planujesz ferie? Wybierz się na zimowy kemping – gwarantujemy, że będziesz zachwycony! Jeśli nigdy nie byłeś na takim wyjeździe, to być może perspektywa mieszkania w domku na kółkach przy minusowych temperaturach będzie cię przerażać, ale zapewniamy, że nie ma powodów do niepokoju. Sprawdź, dlaczego warto wybrać się na zimowe wczasy kamperem!

1. Nie jeden, a kilka wyciągów

Jeśli jazda na nartach i na snowboardzie to twoja pasja, to z pewnością znasz już dobrze najciekawsze stoki w Europie. Po co ograniczać się do jednego, skoro można skorzystać z kilku podczas wakacji? Dzięki kamperowi bez problemu dojedziesz pod różne wyciągi i będziesz mógł korzystać ze zróżnicowanych tras.

2. Oszczędność


Jeśli wybierzesz się w podróż ze znajomymi, to koszt dojazdu i wynajmu kampera obniży się znacząco. Nie będziecie też musieli szukać hoteli na ostatnią chwilę i zadowalać się niskim standardem (ponieważ lepsze miejsca często są już zarezerwowane na długo przed sezonem narciarskim).

3. Bez planowania

Jeśli lubisz spontaniczne, kilkudniowe wyjazdy, to zimowy caravaning zdecydowanie jest dla ciebie! Nie musisz planować ferii zimowych jeszcze w lipcu. Załatw urlop, wsiadaj w kampera i jedź tam, gdzie tylko chcesz!

4. Wygoda przede wszystkim

Martwisz się, że Europa nie jest odpowiednio dostosowana do zimowego caravaningu? To błąd! Gwarantujemy, że na tym kontynencie znajdziesz wiele ciekawych miejsc kempingowych, w których można wypoczywać w komfortowych warunkach. Zimowe stoiska postojowe często wyposażone są w miejsca, w których można uzupełnić wodę oraz naładować akumulatory.

5. Sprzęt pod ręką

Podróżowanie kamperem jest bardzo proste. Pakujesz sprzęt narciarski i podjeżdżasz autem pod stok. Nie musisz martwić się o przepakowywanie nart czy snowboardu. Masz wszystko przy sobie! Prościej już się nie da.