fbpx
BlogPorady

Podróż kamperem: dla kogo będzie dobra?

By 11 lipca, 2019 13 grudnia, 2019 Brak komentarzy

Kampery stają się coraz popularniejsze, wciąż jednak nie każdy jest gotowy na rozpoczęcie przygody z caravaningiem. Nie da się ukryć, że mimo doskonałego, luksusowego wyposażenia, wyjazd kamperem nigdy nie będzie opcją all inclusive, ponieważ to my musimy zadbać o wiele rzeczy. Jeśli jednak cenicie sobie niezależność, trudno o lepszą opcję niż o kemping!

Kamper: dla par, które nie lubią nudy

Wyjazd kamperem będzie idealny dla młodych ludzi, którzy lubią dynamiczne i aktywne wakacje. Dzięki kamperowi możecie bez problemu zjechać nawet całą Europę, zatrzymując się codziennie w innym miejscu. Nowe, małe modele są zwinne i dobrze sprawdzają się nawet wśród wąskich, europejskich uliczek. Kamper umożliwia szybką eksplorację świata. Wybierając hotel, zwykle pozostajemy w jednym miejscu, ewentualnie zwiedzamy też przy okazji okolicę. Namiot również wymaga od nas pozostania w pobliżu kemingu. Kamper gwarantuje pełną dowolność – nie musimy spędzać tygodnia na jednym miejscu postojowym, wprost przeciwnie – szkoda byłoby nie korzystać z mobilności!

Kamper: dla tych, którzy cenią sobie większą wygodę

Zaskoczeni? A jednak! W porównaniu do nocowania pod namiotem, kamper zdecydowanie jest lepszą opcją. Co więcej, dzisiejsze modele wygodą w niczym nie ustępują hotelowym luksusom. Najnowsze pojazdy mają estetyczne, funkcjonalne i przede wszystkim komfortowe wnętrza, w których można bez problemu wypocząć po całodziennym zwiedzaniu. Jeśli obawiacie się niepogody i ataku komarów w namiocie, to zdecydowanie kamper jest dla was – w nim nie musicie obawiać się żadnego z zagrożeń!

Kamper: dla tych, którzy lubią niespieszny wypoczynek

Było coś dla aktywnych par, a teraz dla tych, które cenią sobie wakacje bez pośpiechu. Zorganizowane wycieczki, zwiedzanie od rana do wieczora i napięty grafik potrafią wykończyć. W końcu wakacje są od tego, by wstawać, kiedy się chce, zwiedzać wtedy, gdy ma się na to ochotę i wypoczywać jak najwięcej! Z kamperem macie pełną swobodę – to wy decydujecie o planie dnia i o tym, kiedy jest czas na aktywności, a kiedy na całodniowe leżenie na plaży.