Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Jakiego kampera wybrać? Pilote? Bavaria? A może LeVoyageur? - CarGO! Rent a Camp

W naszym asortymencie znajdą Państwo jedynie sprawdzone, markowe pojazdy, dzięki którym nawet dalekie i egzotyczne podróże przebiegną spokojnie i bez przykrych niespodzianek. Nasze kampery to pojazdy niezawodne, o czym świadczy ich pochodzenie od tak znanych producentów, jak Pilote, Bavaria, Dethleffs, Sunlight, LeVoyageur czy Frankia.

Pilote – luksus w dobrej cenie

Jednym z producentów, na którego postawiliśmy podczas przygotowywania naszej oferty kamperów jest Pilote. Dlaczego? Ponieważ ta znana na całym świecie, renomowana marka towarzyszy miłośnikom podróży kamperami od prawie pół wieku. W tym czasie powstały coraz bardziej nowoczesne modele, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom nawet bardzo wymagających użytkowników.

Pilote tworzy pojazdy, które odróżniają się na tle innych przede wszystkim zawansowanymi technologicznie, starannie przemyślanymi wnętrzami gwarantujących wrażenie przestrzenności, nawet na małej powierzchni użytkowej. W ofercie znajdą Państwo pojazdy luksusowe, gwarantujące komfort nawet podczas długiej podróży – między innymi z serii Pacific, Foxy Van czy Galaxy.

Bavaria – bo liczy się też wygląd

Kampery pochodzące od renomowanego producenta Bavaria dostępne są w trzech wersjach – Tren-D, Initial oraz Van. Firma ta zwraca uwagę nie tylko na wnętrze kamperów – nowe modele są coraz bardziej dopracowane także pod względem designerskim i estetycznym, także od zewnątrz.

Proponujemy różne typy kamperów marki Bavaria – od całkowicie zintegrowanych przez półzintegrowane oraz wersje z alkową. Zaletą pojazdów tej marki jest przemyślany wygląd wnętrza – podróżujący doceniają nie tylko dobrze wyposażoną kuchnię, ale także wygodną sypialnię. Duża liczba wyposażenia, takiego jak szafki czy blaty gwarantuje, że we wnętrzu pojazdów można poczuć się prawie jak w domu. Na wspólny wypoczynek kamperami Bavaria może udać się nawet cała 4 –osobowa rodzina.

LeVoyageur – dopracowane w szczegółach

Bezpieczeństwo i dbałość o detale – to właśnie odróżnia kampery marki LeVoyageur od innych proponowanych pojazdów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na auta w trzech seriach – LV, LVX oraz Liner.

Producent zwraca dużą uwagę na wygląd pojazdów (świadczy o tym np. fakt, że jako jeden z pierwszych zdecydował się na wypuszczenie kaperów o różnych kolorach karoserii), ale i na wygodę ich użytkowania. Szczególnie popularne wśród podróżników są modele LV przeznaczone dla czterech osób, z nawet sześcioma miejscami do jedzenia, przestronnymi sypialniami i udogodnieniami, takimi jak schowek na pralkę z podłączeniami dla przewodów, nowoczesne wyposażenie kuchni czy pojemny bagażnik.

Frankia – technologia i design

Bazując na wieloletnim doświadczeniu firma Frankia jako jeden z pierwszych producentów kamperów stworzyła modele z podwójną podłogą. Ma to kluczowe znaczenie przede wszystkim dla osób korzystających z pojazdów przez cały rok – tworzy dodatkową, zabezpieczającą warstwę izolacyjną.

To nie jedyne udogodnienie spotykane w kamperach tej marki – firma oferuje coraz bardziej innowacyjne wyposażenie i design dostosowany do potrzeb współczesnych użytkowników. Twórcy samochodów skupiają się zarówno na rozwiązaniach technicznych – wykorzystują nowoczesne sposoby na ogrzewanie auta, wyposażają je w nowe systemy sterowania, jak i designerskich – starają się tworzyć jeszcze bardziej komfortowe przestrzenie. Dlatego Frankia to kampery, w których czas może spędzać wspólnie nawet kilka osób. Budowane są na podwoziach Mercedesa bądź Fiata.