Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Parkowanie w mieście – akcesoria do pojazdów kempingowych - CarGO! Rent a Camp

Jazda kamperem lub przyczepą, choć daje poczucie wolności i niezależności, nie należy do najłatwiejszych pod względem technicznym. Samochodem kempingowym nie wszędzie da się łatwo wjechać, a manewrowanie pojazdem może sprawiać kłopot nawet najbardziej doświadczonym kierowcom. Z pomocą przychodzą im nowoczesne akcesoria, w tym praktyczne kamery cofania.

Kamera cofania

Kamera cofania, popularna zwłaszcza wśród podróżujących autami osobowymi, ułatwia też życie kierowcom samochodów kempingowych w sytuacjach ograniczonej widoczności, przy ciasnych zakrętach czy manewrowaniu po kempingu. Nowoczesne kompaktowe kamery wiodących marek, takich jak WAECO czy Zenec, gwarantują wysoką rozdzielczość obrazu, szeroki kąt widzenia oraz optymalną widoczność zarówno w dzień, jak i w nocy.  Kupując kamerę cofania warto wybrać model z solidną obudową, który dodatkowo wyposażono w mikrofon. Dzięki niemu usłyszymy zbliżające się do pojazdu osoby, dzieci na rowerach czy wskazówki udzielane nam podczas manewrowania przez osobę znajdującą poza pojazdem.

wypożyczalnia samochodów campingowychMonitor

Aby system ułatwiający cofanie był nam w ogóle przydatny, musi współpracować z monitorem, na którym zobaczymy rejestrowany obraz. Nowe kampery najczęściej są standardowo w niego wyposażone, a do starszych modeli będziemy musieli go dokupić. Właścicielom kamperów polecamy kilkucalowe monitory LCD z wygodnym uchwytem, przeznaczone do montażu na desce rozdzielczej lub pod przednią szybą samochodu. Modele dostępne w sklepach z akcesoriami do camperów pracują w przyzwoitej rozdzielczości, wyświetlając obraz z kamery w sposób płynny i szybki nawet przy niskich temperaturach.

wypożyczalnia kamperówamery