Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Kamperem w góry… na Sylwestra! - CarGO! Rent a Camp
Porady

Kamperem w góry… na Sylwestra!

By 27 listopada, 201813 grudnia, 2019Brak komentarzy

Rozglądasz się za ofertami sylwestrowymi, ale ceny w ośrodkach skutecznie zniechęcają cię do zarezerwowania miejsca? Spokojnie – twój Sylwester jeszcze nie jest stracony! Rozważałeś wyprawę w góry na kemping? To świetne rozwiązanie – sprawdź, dlaczego!

Po pierwsze: spontaniczność

Jadąc w góry kamperem, nie musisz martwić się o to, czy uda ci się zarezerwować nocleg w korzystnej cenie. Pojazdem kempingowy możesz zatrzymać się na parkingu czy wyznaczonym terenie noclegowym. Zimą z pewnością nie będzie tam zbyt dużo chętnych, więc na pewno znajdziesz miejsce nawet wtedy, gdy wyjedziesz w ostatniej chwili. Dzięki temu nie musisz pilnować terminów wyjazdu. Nawet jeśli zdecydujesz się na dwu-, trzydniowy wypad, spokojnie zdążysz zająć dogodne miejsce.

Po drugie: wygoda

Komfort dobrego kampera może poziomem dorównywać najlepszym hotelom. Pojazdy przygotowane z myślą o zimie posiadają ogrzewanie i dodatkową termoizolację. Dzięki temu nawet w kamperze możesz wskoczyć w imprezowe stroje, a nie w gruby, wełniany sweter. Nowoczesne pojazdy caravaningowe są bardzo wygodne i z pewnością sprawdzą się nawet podczas tak wyjątkowego dnia, jakim jest Sylwester.

Po trzecie: dla każdego coś dobrego

Wyjazd kamperem na Sylwestra jest dobrą opcją zarówno dla imprezowiczów, jak i fanów domówek. Dlaczego? Osoby, które lubią tłumy, mogą wybrać się do centrum miasta, gdzie z pewnością będzie organizowane spotkanie (a może nawet jakiś koncert?). Dla tych, którzy preferują spokojnie spotkania w gronie przyjaciół, kamper również jest idealny. Mogą oni przywitać Nowy Rok w kameralnym towarzystwie i nie przejmować się nieznajomymi. Czy da się lepiej?