Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Na Mazury kamperem - wypoczynek w Krainie Tysiąca Jezior - CarGO! Rent a Camp
BlogPodróże

Na Mazury kamperem – wypoczynek w Krainie Tysiąca Jezior

By 1 lipca, 201913 grudnia, 2019Brak komentarzy

Chcesz spędzić wakacje w Polse? Rozważ wyprawę kamperem na Mazury. Nie brak tam urokliwych miejsc, w których można zatrzymać się na dłużej, by korzystać z dobrodziejstw lasów i jezior. Chcemy polecić Wam kilka sprawdzonych miejsc, do których zdecydowanie warto wpaść podczas urlopu. Takich widoków nie znajdziecie nigdzie indziej!

Jezioro Gim – dla rodzin z dziećmi

Jeśli szukacie jeziora z płytkim zejściem i plażą dostosowaną do najmłodszych, to jezioro Gim z pewnością przypadnie wam do gustu. Znajdziecie tu również przepiękny bór oraz park rozrywki, w którym dzieciaki będą mogły się wyszaleć. Bezpośrednio przy jeziorze znajduje się też kemping, na którym można korzystać z dostępu do czystej, świeżej wody.

Jezioro Probarskie – raj dla wędkarzy

Jezioro Probarskie również spodoba się rodzinom z dziećmi, ponieważ też jest bardzo płytkie. Dodatkowo, to prawdziwa gratka dla wędkarzy – można tu złowić mnóstwo szczupaków, linów, okoni czy węgorzy. Jezioro Probarskie znajduje się w okolicy Mrągowa; tutaj również bez problemu można zatrzymać się kamperem na dłużej. 

Jezioro Świętajno – doskonała woda

Jeśli cenicie sobie piękną, przejrzystą wodę, to Jezioro Świętajno z pewnością was nie zawiedzie. To miejsce jest idealne do nurkowania – można tu naprawdę wiele zobaczyć! Jezioro Świętajno jest położone zaledwie 12 kilometrów od Olecka; znajdziecie tu m.in. molo. Jezioro cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego miejsca na kempingach warto rezerwować z dużym wyprzedzeniem!