112
sprzedanych pojazdów!
897324
przejechanych w wynajętych kamperach
38
odwiedzonych Państw

Komfortowy wynajem kampera

Oferujemy maksymalnie dwuletnie samochody kempingowe w doskonałym stanie technicznym, posiadające pełne ubezpieczenia OC, AC oraz Assistance.

Dopasowujemy się do potrzeb

Brak limitu kilometrów i możliwość rezerwacji on-line! Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc techniczną na każdym etapie podróży.

Bogate wyposażenie

Kampery wyposażone są w butle gazowe, środki do sanitariatów, komplet złączek, węże i kable elektryczne przydatne podczas funkcjonowania na świeżym powietrzu.

Wszystko, co potrzebne!

Na wyposażeniu samochodów kempingowych znajduje się zastawa obiadowa z nietłukącej melaminy, sztućce, garnki, otwieracze i inne przydatne akcesoria kempingowe.

Poczuj się jak w domu!

Możesz wybrać komfortowe campery i przyczepy kempingowe wyposażone w Panele Solarne, TV LED z SAT, DVD zasilane z 12V, klimatyzację części mieszkalnej oraz wiele innych udogodnień.

Wyposażenie dodatkowe

Wynajem kampera lub przyczepy kempingowej to za mało? Możemy doposażyć Twój pojazd w ponton z silnikiem spalinowym, skuter VESPA lub agregat prądotwórczy!

Camping Poznań

Kim jesteśmy?

CarGO! działa w Poznaniu jako wypożyczalnia samochodów campingowych, samochodów osobowych i dostawczych od 2009 roku. Zajmujemy się także sprzedażą nowych i używanych kamperów oraz przyczep kempingowych. Przez ostatnie lata stworzyliśmy wszechstronną ofertę, która sprosta Twoim oczekiwaniom, a nasi pracownicy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji. Naszą pasją są campery! Poznań, ul. Wołczyńska 15 – zapraszamy!

Czym się zajmujemy?

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko sprzedaż kamperów nowych i używanychwynajem samochodów kempingowych, lecz także przyczepy kempingowe oraz serwis kamperów. Udostępniamy nowoczesne i świetnie wyposażone kamperyprzyczepy kempingowe najlepszych producentów, między innymi Pilote, Bavaria i Le Voyageur.  Bogaty wachlarz modeli pozwoli wybrać camper idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

Dlaczego warto?

Nasza wypożyczalnia camperów w Poznaniu to przede wszystkim szeroki wybór i dostępność pojazdów. Dbamy o ich regularny przegląd i niezawodność. Wiemy, że podczas długiej wycieczki campery są praktycznie Waszym domem, dlatego komfort ich użytkowania to najważniejsze kryterium, którym kierujemy się w naszej pracy. Wynajem i sprzedaż kamperów w CarGO! Poznań jest łatwe, szybkie i wygodne. Staramy się jak najbardziej ułatwiać wszystkie kwestie formalne, mając świadomość, że od odpowiedniego pojazdu i jego stanu zależy jakość Twoich wakacji!

Nie tylko wynajem!

Domeną naszej firmy jest nie tylko wynajem samochodów campingowych, ale również sprzedaż nowych i używanych kamperów. W naszej ofercie dostępne są nowe i używane kamperysamochody kempingowe, przyczepy kempingowe, a także akcesoria kempingowe przydatne podczas każdego urlopu. Wszystkich podróżujących camperami zapraszamy także na nasz kemping w Poznaniu! Wypożyczalnia kamperów CarGO! to gwarancja jakości oraz miłej i fachowej obsługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Współpracujemy z: