fbpx

Wakacje w camperze są doskonałą formą spędzenia wakacji z rodziną lub znajomymi. Pozwalają odpocząć od zgiełku miasta, cieszyć się spokojną atmosferą i relaksować na łonie natury. Aby jednak wymarzony wypoczynek minął w pełni udanie zarówno nam, jak i przebywającym na kempingu gościom, należy pamiętać o przestrzeganiu ogólnie przyjętych norm pobytu. Jakie są najważniejsze zasady życia na kempingu?

W zgodzie z regulaminem

Po przybyciu na teren kempingu, powinniśmy zapoznać się z jego regulaminem. Znajdziemy w nim wszystkie obowiązki gości związane z zachowaniem podczas pobytu oraz sposobem korzystania z udostępnionych urządzeń elektrycznych i komunalnych. Po uważnej lekturze, zajmijmy miejsce nie większe niż to wyznaczone nam przez pracownika obiektu.

W zgodzie z sąsiadami

Starajmy się dotrzeć na kemping w ciągu dnia, by nie przeszkadzać pozostałym gościom po zmroku. Po zaparkowaniu samochodu kempingowego, przywitajmy się z sąsiadami. W trakcie wakacji w kamperze przestrzegajmy ciszy nocnej i zachowujmy spokój w ciągu dnia. Głośna muzyka i dyskusje do późnych godzin mogą zakłócić wypoczynek kempingowiczów. Dla wspólnego dobra ograniczmy też poruszanie się samochodem kempingowym po terenie obiektu.

lodowka_przenosna_dometicW zgodzie z naturą

Wszyscy lubimy odpoczywać w schludnej i czystej przestrzeni. Dbajmy o jej nienaganny wygląd zachowując porządek wokół kampera, segregując śmieci i wyrzucając je do wskazanych pojemników. Podróżując z czworonogiem, trzymajmy go na smyczy i miejmy pod stałą kontrolą oraz sprzątajmy po nim.

italian-landscape-mountains-nature

Pozostaw odpowiedź