Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Jak spędzać czas z rodziną na wakacjach w kamperze? - CarGO! Rent a Camp

Wakacje w kamperze to świetny sposób na spędzenie czasu w kilkuosobowym gronie. Nic dziwnego, że znaczną część fanów caravaningu stanowią całe rodziny. Dla nich wspólny wyjazd to najlepsza okazja, by wreszcie pobyć razem i świetnie bawić się w ciekawym miejscu w kraju lub za granicą. Bo w kamperze i na kempingu nigdy nie ma czasu na nudę! Jak umilić sobie wielogodzinną podróż? Jak zaplanować pogodne dni na miejscu?

 

Wspólne gotowanie

Podróż samochodem kempingowym i pobyt na kempingu dają cenną możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków. W przeciwieństwie do wakacji w hotelu nie musimy polegać na potrawach serwowanych nam w restauracjach. Zamiast tego możemy na czas wyjazdu zamienić się w prawdziwych szefów kuchni! Największą frajdę wszystkim, nie tylko najmłodszym, uczestnikom wczasów a kamperze przyniesie przygotowywanie dań grillowanych. Nic w końcu nie smakuje tak dobrze jak jedzenie przygotowywane i konsumowane na powietrzu. By było to możliwe, jeszcze przed wyjazdem warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. W sklepie z akcesoriami kempingowymi znajdziemy zarówno grille gazowe, niewymagające rozpalania, jak i modele wielofunkcyjne, pozwalające na przyrządzanie dań w kilku technikach. Na rodzinnych wakacjach najlepiej sprawdzą się grille o dużej powierzchni rusztu, na którym każdy będzie mógł położyć ulubione mięso, ryby, warzywa, a nawet owoce.

kampery wynajemWycieczki rowerowe

Wakacje w kamperze to nie lada gratka dla miłośników aktywności. Jeśli cała wasza rodzina podziela pasję do ruchu, jego dawkę w pięknych okolicznościach dostarczą wam wycieczki rowerowe. By były one możliwe, w podróż spakujcie rowery. W jaki sposób można je przewieźć nawet na drugi koniec Europy? To proste – wystarczy odpowiedni bagażnik. W sklepach z akcesoriami kempingowymi znajdziecie bagażniki rowerowe montowane na haku holowniczym, na dachu pojazdu lub jego tylnej klapie. W zależności od waszych potrzeb i oczekiwań możecie wybrać bagażniki, które pomieszczą nawet do 5 rowerów! Później pozostanie już tylko zaplanowanie trasy i wyruszenie w drogę.

kampery wynajemSeanse filmowe

Długa podróż potrafi być naprawdę nużąca. Podobnie jak deszczowe dni na kempingu. Jednak nawet wtedy warto zadbać o atrakcje dla wszystkich członków rodziny. Dobrze sprawdzi się w tym przypadku… telewizor! Do niedawna uważany za fanaberię, dziś coraz częściej znajduje swoje miejsce w mobilnych domach na kółkach. Nie bez powodu – nic tak świetnie na zabija nudy jak wspólne seanse filmowe. By cieszyć się kinem domowym w kamperze wystarczy wyposażyć go w antenę satelitarną do odbioru kanałów w całej Europie oraz energooszczędny telewizor LED o wysokiej jakości obrazu.