fbpx

Podróże kamperami i przyczepami kempingowymi to wolność pod wieloma względami. Uczestnicy niezależnych wyjazdów mogą na bieżąco planować trasę, zatrzymywać się w dowolnym niemal miejscu, nie martwiąc się o wolne pokoje w hotelach czy pensjonatach. Podobnie jest z gotowaniem  – kampery na wynajem i na sprzedaż, dostępne na rynku, niczym bowiem nie ustępują możliwościom domowej kuchni. Z jakich rozwiązań mogą korzystać szefowie mobilnych kuchni?

 

Kuchenki

Bez względu na odległość podróży, kamper lub przyczepa kempingowa pozwalają cieszyć się ulubionymi domowymi smakami. W ich odtworzeniu nieocenione są kompaktowe, wbudowane płyty kuchenne, które szczególnie dobrze sprawdzają się w pojazdach o niewielkim metrażu. Atutem ich zastosowania jest montaż na równi z blatem roboczym i możliwość złożenia, co zapewnia dodatkową powierzchnię do przygotowywania posiłków i chroni jednocześnie kuchenkę przed zabrudzeniami.
kamper gotowanie grill

Piekarniki

Podróż samochodem kempingowym nie musi oznaczać rezygnacji z ulubionych dań z piekarnika. Mięsne pieczenie czy chrupiące udka kurczaka to najlepsze przykłady tego, co właściciele kamperów i przyczep mogą przygotować dzięki dostępnym na rynku piekarnikom gazowym. Regulacja temperatury zapewnia im precyzyjne pieczenie i doskonały smak potraw. Sporą popularnością wśród fanów caravaningu cieszą się też alternatywne piekarniki zasilane bezciśnieniowym paliwem alkoholowym. Do ich zakupu składania przede wszystkim długi czas palenia i wysokie bezpieczeństwo eksploatacji.
kamper gotowanie grill

Okapy

By gotowanie w samochodzie kempingowym było maksymalnie przyjemne, konieczne jest użycie okapu. Tak jak w domowej kuchni, jego zadaniem jest umożliwienie odpowiedniego przepływu powietrza i odprowadzanie zapachów powstających w czasie gotowania lub pieczenia ulubionych przysmaków. Właścicielom kamperów i przyczep polecamy wydajne i łatwe w czyszczeniu okapy, dostępne w ofercie wiodących marek wyposażenia do samochodów kempingowych.
kamper gotowanie grill

Grille

Wakacyjne eskapady samochodem kempingowym sprzyjają biesiadowaniu na otwartym powietrzu. By było ono w pełni wygodne, wart zaopatrzyć się w sklepie z akcesoriami kempingowymi grill – gazowy, nie wymagający rozpalania lub wielofunkcyjny, pozwalający na przygotowywanie dań smażonych, gotowanych czy nawet z chińskiego woka. Grille do samochodów kempingowych, dzięki dużej powierzchni grzewczej, sprawdzą się nawet przy większe liczbie podróżujących, a w razie potrzeby mogą być łatwo i szybko transportowane.

kamper gotowanie grill

kamper gotowanie grill