Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains"  Kamperem w dziczy: gadżety, które uprzyjemnią Wam podróżowanie! - CarGO! Rent a Camp
BlogPorady

 Kamperem w dziczy: gadżety, które uprzyjemnią Wam podróżowanie!

By 18 lipca, 201913 grudnia, 2019Brak komentarzy

Planujecie wyjazd kamperem poza cywilizację? Jeśli tak, to warto przygotować się nieco lepiej do podróży. Kilka elementów więcej nie zajmie wam dużo miejsca, a może przydać się podczas wyjazdu. Sprawdźcie nasze typy!

Dla kawoszy – kawiarka i młynek do kawy

Jeśli wy również nie wyobrażacie sobie podróżowania bez dobrej kawy, z pewnością powinniście spakować do torb zapas ziaren, kawiarkę oraz młynek (w podróży lepiej może sprawdzić się ręczny młynek, który zazwyczaj jest mniejszy). Jeśli nie lubicie kawy z kawiarki, a nie chcecie zabierać ze sobą ekspresu, zawsze możecie też zabrać ze sobą aeropress, który jest jeszcze lżejszy.

Dla fanów śniadań na powietrzu – gruby koc

Gdy myślimy o letnich podróżach, koce raczej nie są tym, co przychodzi nam do głowy w pierwszej kolejności. Warto jednak zabrać ze sobą jakiś przyjemny pled – pogoda bywa zmienna, a poranki chłodne. Jeśli jesteście rannymi ptaszkami i cenicie sobie śniadania na powietrzu, to taki koc z pewnością uprzyjemni wam kontakt z naturą i zadba o utrzymanie ciepła.

Dla fanów wieczorów przy ognisku: siekiera

Jeśli lubicie pieczenie kiełbasek i pianek przy ognisku, to na pewno siekierka może przydać Wam się na kempingu i warto spakować ją do kampera. Dzięki niej przygotujecie drewno na rozpałkę i szybciej rozpalicie ognisko.

Na deszczowe wieczory: planszówki

Gdy pogoda nie dopisuje, warto mieć w zanadrzu zaplanowanych kilka atrakcji, możliwych do wykonania również we wnętrzu kampera. My zwykle zabieramy ze sobą kilka książek i planszówek! W sklepach znajdziecie gry zarówno dla dwóch osób, jak i dla czterech czy sześciu. Dzięki planszówkom nawet deszczowe wieczory staną się wesołe i atrakcyjne!

Dla fanów dobrego obiadu: mały grill

Kupienie małego, poręcznego grilla to żaden problem. Jeśli często wyjeżdżacie w podróże kamperem, to warto zainwestować w takie urządzenie i wozić je ze sobą dokądkolwiek tylko chcecie. Dzięki grillowi szybko przygotujecie smaczny obiad dla wielu osób. Wystarczy mieć zapas mięsa w zamrażalniku i nieco przypraw w kuchni! Do tego warzywa i obiad gotowy!