Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Kamper czy van? Kiedy wybór vana będzie lepszą opcją? - CarGO! Rent a Camp
BlogPorady

Kamper czy van? Kiedy wybór vana będzie lepszą opcją?

By 25 października, 201920 września, 2021Brak komentarzy

Choć kampery niewątpliwie cieszą się dużą popularnością zarówno wśród par, jak i dużych rodzin, to jednak zdarza się i tak, że czasem podróżujący poszukują czegoś mniejszego. W takiej sytuacji może okazać się, że lepszą opcją będzie dla was van. Mniejszy pojazdy lepiej sprawdzają się podczas różnych sytuacji drogowych i parkingowych zwłaszcza wtedy, gdy podróżujecie dość często. Kiedy warto zainwestować w vana? Sprawdź!

Czas na vany!

 

Jeśli najczęściej podróżujecie we dwójkę i lubicie aktywne zwiedzanie, a ponadto zależy Wam na zwinnym pojeździe i szybkim przemieszczaniu się z miejsca na miejsce, to niewątpliwie van będzie najlepszą opcją dla Was. Dlaczego? Z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, ze vany są krótsze niż standardowe kampery. Jednocześnie zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie traciły przez to na komforcie – wnętrza nadal są wygodne i na tyle przestronne, by poruszać się w nich bez problemu. Warto podkreślić, że vany przeznaczone są raczej do tego, by nocować dwie osoby, ale podróżować można w czwórkę, więc gdybyście ewentualnie chcieli kogoś podwieźć podczas trasy np. na kemping, to jak najbardziej istnieje taka możliwość.

Mały domek, duża wygoda

Vany, podobnie jak kampery, też wyróżniają się dużym komfortem. Zresztą zobaczcie sami – prezentowane tu zdjęcia vanów Bavaria dobrze oddają wygodę tych pojazdów. Doskonałe rozwiązania, takie jak np. wysuwane blaty pozwalają zaoszczędzić nieco miejsca, by wszyscy mogli przemieszczać się wygodnie, ale jednocześnie w niczym nie ujmuje to wygodzie przygotowywania posiłków i innych rzeczy. Vany posiadają też dodatkowe udogodnienia, takie jak np. podnoszony dach sypialniany, dzięki któremu bez problemu można zwiększyć przestrzeń do wypoczynku.