Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Dodatkowe wyposażenie do kampera: co zabrać? - CarGO! Rent a Camp
BlogPorady

Dodatkowe wyposażenie do kampera: co zabrać?

By 20 maja, 201913 grudnia, 2019Brak komentarzy

Planujesz wakacyjny wyjazd? Przemyśl dobrze, co zabierzesz ze sobą do kampera. Dodatkowe wyposażenie może znacznie uatrakcyjnić wyjazd. Przygotowaliśmy listę kilku rzeczy, które warto mieć ze sobą w podróży – przetestowaliśmy je osobiście i śmiało możemy Wam polecić niektóre dodatki!

Rowery

Rower to świetny środek komunikacji! Nie ma nic lepszego niż jeżdżenie rowerem na wakacjach. Jeśli chcecie zabrać je ze sobą w podróż, to żaden problem – udostępniamy rowery wraz z akcesoriami kempingowymi, które umożliwiają bezproblemowe przewiezienie pojazdów na miejsce. Warto zabrać ze sobą rowery w podróż – nigdy nie wiecie, gdzie uda się znaleźć urokliwe ścieżki, które można spokojnie zwiedzić na dwóch kółkach. Poza tym dzięki rowerowi można zobaczyć znacznie więcej – ich niewielki rozmiar umożliwia dotarcie do miejsc, do których wjazd kamperem jest niemożliwy.

Kamera sportowa

Jeśli lubicie uprawiać różne sporty i chcielibyście uwiecznić aktywności na dłużej, to zdecydowanie polecamy wam wypróbowanie kamery sportowej. To niewielki sprzęt, który bez problemu można zabrać w podróż ze sobą. Kamery sportowe są odporne na wstrząsy i wodoodporne, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach.

Meble turystyczne

Osobom, które cenią sobie spokojnie wieczory z dobrym jedzeniem i oglądaniem zachodów słońca, polecamy wypożyczenie mebli turystycznych, np. wygodnych krzeseł, które można postawić przed kamperem. Czasem nie ma nic lepszego niż spokojnie siedzenie i picie pierwszej kawy na dworze zanim rozpocznie się aktywny dzień, prawda?