fbpx
BlogPorady

Dodatkowe wyposażenie do kampera: co zabrać?

By 20 maja, 2019 13 grudnia, 2019 Brak komentarzy

Planujesz wakacyjny wyjazd? Przemyśl dobrze, co zabierzesz ze sobą do kampera. Dodatkowe wyposażenie może znacznie uatrakcyjnić wyjazd. Przygotowaliśmy listę kilku rzeczy, które warto mieć ze sobą w podróży – przetestowaliśmy je osobiście i śmiało możemy Wam polecić niektóre dodatki!

Rowery

Rower to świetny środek komunikacji! Nie ma nic lepszego niż jeżdżenie rowerem na wakacjach. Jeśli chcecie zabrać je ze sobą w podróż, to żaden problem – udostępniamy rowery wraz z akcesoriami kempingowymi, które umożliwiają bezproblemowe przewiezienie pojazdów na miejsce. Warto zabrać ze sobą rowery w podróż – nigdy nie wiecie, gdzie uda się znaleźć urokliwe ścieżki, które można spokojnie zwiedzić na dwóch kółkach. Poza tym dzięki rowerowi można zobaczyć znacznie więcej – ich niewielki rozmiar umożliwia dotarcie do miejsc, do których wjazd kamperem jest niemożliwy.

Kamera sportowa

Jeśli lubicie uprawiać różne sporty i chcielibyście uwiecznić aktywności na dłużej, to zdecydowanie polecamy wam wypróbowanie kamery sportowej. To niewielki sprzęt, który bez problemu można zabrać w podróż ze sobą. Kamery sportowe są odporne na wstrząsy i wodoodporne, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach.

Meble turystyczne

Osobom, które cenią sobie spokojnie wieczory z dobrym jedzeniem i oglądaniem zachodów słońca, polecamy wypożyczenie mebli turystycznych, np. wygodnych krzeseł, które można postawić przed kamperem. Czasem nie ma nic lepszego niż spokojnie siedzenie i picie pierwszej kawy na dworze zanim rozpocznie się aktywny dzień, prawda?