fbpx

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznej gali The National Motorhome Awards 2016 firma Pilote zdobyła aż cztery nagrody!

Pomysł na nagrody w sektorze caravaningu powstał podczas spotkania przedstawicieli najlepiej sprzedającego się magazynu caravaningowego w Wielkiej Brytanii – Motorcaravan Motorhome Monthly oraz Which Motorhome – jedynego magazynu na wyspach testującego kampery i przyczepy kempingowe. The National Motorhome Awards co roku wyróżniają najbardziej prestiżowe pojazdy kempingowe, a rozdawane nagrody są uznawane na całym świecie.

Tegoroczne rozdanie nagród odbyło się w hotelu Ritz w Londynie, na którym stawiły się wszystkie zespoły dealerów i producentów zarówno brytyjskich jak i europejskich firm caravaningowych. Sędziowie nie mieli łatwego zadania – do oceny przedstawionych zostało ponad 200 nowych lub zmodyfikowanych kamperów oraz kampervanów, które w tym roku pojawią się na światowym rynku.

Ogłoszenie wyników było szczególnie istotne dla francuskiej firmy Pilote, która podczas gali 2016 otrzymała aż 4 nagrody:

  • Pierwsze miejsce w kategorii Najbardziej Luksusowy Kamper Roku oraz trzecie miejsce w kategorii Kamper Roku otrzymał Pilote Premium LV6.8LF

    pilote kamper sprzedaż 
  • Pierwsze miejsce w kategorii Najlepsze Łoże Małżeńskie Roku otrzymał Pilote Pacific P650GJpilote kamper sprzedaż
  • Wyróżniony w kategorii Najlepsze Łoże Małżeńskie Roku został Pilote Pacific P650C
    pilote kamper sprzedaż

Minione wydarzenie pozwoliło nam z dumą wejść w nowy rok sprzedaży pojazdów Pilote!

Pozostaw odpowiedź