Aktualności

“Wspieramy kulturę !” Pectus z CarGO! Rent A Camp…

By Grudzień 11, 2013 Brak komentarzy
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Od wtorku do soboty ubiegłego tygodnia przebywaliśmy na międzynarodowych targach muzycznych we Frankfurcie nad Menem. Musikmesse to największe tego typu wydarzenie muzyczne w Europie. Wybraliśmy się w podróż pięknymi, ekskluzywnymi camperami, które z uśmiechem i z serca udostępniła nam firma CarGO! z Poznania. Sprawcą całego „zamieszania” był nasz przyjaciel Marcin Polak z firmy instrumenty.pl . Marcin organizował, sponsorował i urozmaicał nam wyjazd. Adi i Buniek prowadzili obie „bestie” w drodze do Frankfurtu. Około stu kilometrów do celu, na jednej ze stacji benzynowych Buniek pomylił wlew paliwa ze zbiornikiem na wodę i nie bez powodu został okrzyknięty naczelnym szejkiem branży muzycznej, gdyż mógł sprzedawać .ropę prosto z kranu W końcu dotarliśmy…

Same targi zajmują powierzchnię małego miasteczka i żeby je zwiedzić w całości trzeba poświęcić co najmniej dwa dni. Ekspozycja podzielona jest na ogromne pawilony urządzone tematycznie według instrumentów. Rafał dostawał oczopląsów od mnogości bębenków, kociołków i blaszek. Damian mocował się z dziesięciostrunową gitarą. Adi krążył wśród najnowszych modeli instrumentów klawiszowych wiodących producentów. Skiming z Buńkiem testowali nowinki elektroniczne.

Pogoda udała się nam znakomicie. Campery zaparkowaliśmy na ogromnym, zielonym placu. Był to jeden, wielki biwak. Wozy, którymi przyjechaliśmy są w stu procentach przystosowane do mieszkania (kuchnia, łazienka itd.). Funkcję kucharza pełnił Buniek, serwując m.in. chili con carne i kurczaka po chińsku. Trafił przez żołądek do serca Damiana, który, choć trudno w to uwierzyć, pochłaniał podwójne porcje. Niestety nic nie trwa wiecznie i trzeba było wracać. Pokonując potężny wiatr i groźnych niemieckich policjantów dotarliśmy do ojczyzny. Za rok zawitamy tam znowu!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.