Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Wideokonferencja z doradcą ds. sprzedaży kamperów - CarGO! Rent a Camp

Dbamy o bezpieczeństwo!

Chcemy przekazać Wam kilka informacji związanych z bezpieczeństwem. Zdajemy sobie sprawę z obostrzeń związanych z pandemią. W trosce o zdrowie klientów oraz naszych pracowników, wprowadziliśmy kilka zmian w funkcjonowaniu firmy.

Jak być może już wiecie z naszego fanpage’a na Facebooku, od marca pracujemy w trybie ograniczonym. Co to oznacza? Nadal pracujemy w biurze przy Wołczyńskiej, ale ograniczyliśmy naszą dostępność. Jeśli klient chce spotkać się na obejrzenie czy zakup danego pojazdu kempingowego, wybieramy wspólnie termin i zapraszamy na spotkanie do naszego salonu. Wszystko odbywa się w sposób bezpieczny dzięki wdrożonym procedurom. Dbamy o zasłanianie ust i nosa, stosujemy rękawiczki oraz umożliwiamy skorzystanie z produktów dezynfekujących dłonie. Ochrona obejmuje również nasze pojazdy, choć wypada dodać, że o to dbamy niezależnie od pandemii. Wszystkie samochody kempingowe CarGO! po każdym użyciu są dezynfekowane za pomocą ozonu, który skutecznie niszczy bakterie czy wirusy.

Chcemy też podkreślić, że cały czas zachowujemy czujność. Śledzimy na bieżąco zalecenia Ministerstwa Zdrowia, dostosowujemy się do zaleceń i dzięki działaniom prewencyjnym możemy nadal świadczyć dla Was usługi w bezpieczny sposób.

W trosce o komfort klientów, którzy planowali zakupić pojazd kempingowy czy zaplanować wypożyczenie kampera na późniejszy termin, informujemy, że cały czas działamy i pozostajemy do Waszej dyspozycji. Nadal gwarantujemy możliwość skorzystania z fachowego doradztwa naszych konsultantów. Teraz, dla bezpieczeństwa, w formie wideokonferencji. Jeśli więc chcielibyście porozmawiać o zakupie nowego pojazdu kempingowego, to nie będzie lepszego czasu. Akcja #zostańwdomu może być dobrą okazją do tego, by rozejrzeć się za najlepszym modelem kampera czy przyczepy kempingowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i pamiętajcie, że cały czas pozostajemy do Waszej dyspozycji!

📞 +48 505 777 313
📧 sprzedaz@cargogroup.pl

Pozostaw odpowiedź