fbpx

Kilka miesięcy przygotowań, pracy webmasterów, korekt i oto jest – nowy sklep z akcesoriami kempingowymi CarGO! już w sieci!

sklep akcesoria kempingowe

W trakcie przygotowań zadbaliśmy o każdy szczegół sklepu i zebraliśmy największą ofertę dla kamperów i przyczep kempingowych w Polsce. W sklepie z akcesoriami kempingowymi znajdziecie niezwykle szeroki asortyment takich producentów jak: Dometic, Alden, Thule, Fiamma, Thetford, Linnepe czy Truma.

Oferta sklepu została podzielona w wygodny dla klientów sposób – na kategorie tematyczne, a wyszukać w niej można między innymi części do instalacji elektrycznych – akumulatory, generatory czy inwertery, gwarantujące stały dostęp do prądu, a także do instalacji wodnych, w postaci pomp i toalet.

Nie brakuje też różnorodnych klimatyzatorów, zapewniających komfortowe warunki podczas podróży i postoju oraz multimediów caravaningowych, które służą rozrywce na kempingu.

Dla osób podróżujących z rowerami i skuterami, przygotowano funkcjonalne bagażniki i haki. Na miłośników kempingu czekają też wodoodporne markizy i przedsionki, zapewniające prywatność i cień w upalne dni.

W idealnej organizacji pobytu na miejscu pomogą dostępne w sklepie profesjonalne środki chemiczne do toalet i zbiorników. Dzięki nim kamper będzie lśnił czystością i świeżo pachniał przez cały wyjazd.

Czas na polu kempingowym uprzyjemnią też lodówki przenośne i systemy grzewcze, które zadbają o nasz komfort cieplny. Kamery cofania pomogą w sprawnym manewrowaniu pojazdem, a detektory gazu zapewnią bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzeń do ogrzewania samochodów kempingowych. Dla fanów posiłków na świeżym powietrzu przygotowaliśmy natomiast praktyczne grille gazowe.

sklep akcesoria kempingowe

Zadbaliśmy również o najwyższej jakości obsługę zamówienia – realizacja jest dokonywana w 100% online, a płatności można dokonywać na kilka sposobów: przelewem tradycyjnym, PayU lub wybrać odbiór osobisty. Ponadto możemy zdradzić, że już niebawem sklep rozrośnie się jeszcze bardziej! Tak, aby nasi Klienci mogli realizować wszystkie zakupy campingowe w jednym miejscu!

Zapraszamy na zakupy już dziś!
http://www.akcesoria-kempingowe.pl/