Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Podsumowanie targów MotorShow 2016 - CarGO! Rent a Camp

W miniony weekend odbyły się targi Poznań Motor Show 2016 – jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Europie. Podczas tegorocznej edycji zwiedzający mogli w trakcie 4 dni obejrzeć ekspozycje w ponad 13 halach targowych. Na stoiskach, pośród takich firm jak Ferrari czy Bentley, pojawiło się również CarGO!.

Po raz kolejny pokazaliśmy się w najlepszej odsłonie – czerwone dywany, 15 luksusowych kamperów, atrakcyjne hostessy oraz…plaża! Nawiązując do pięknej pogody oraz zbliżającego się sezonu kempingowego, postanowiliśmy wprowadzić zwiedzających w nieco tropikalny klimat, tworząc na środku stoiska piaszczystą plażę otoczoną roślinnością. Na efekt długo nie musieliśmy czekać – na naszym stoisku pojawiło się w sumie ponad 130 tysięcy osób, nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów biznesowych oraz zawarliśmy kilka umów dotyczących zarówno sprzedaży, jak i wynajmu kamperów. Dużym zainteresowaniem cieszył się również nowo otwarty sklep internetowy www.akcesoria-kempingowe.pl, dzięki któremu miłośnicy podróży i życia kempingowego będą mogli w pełni przygotować się na każdą wyprawę.

W trzeci dzień targowy na naszym stoisku odbył się konkurs, który poprowadził Jankes, znany prezenter radiowo-telewizyjny. Nagrodziliśmy łącznie 10 osób, a jako główną nagrodę przyznaliśmy voucher na tygodniowy wyjazd kamperem CarGO!. Przy wręczeniu nagród towarzyszyły nam setki osób, wśród których był również dyrektor targów MotorShow Dariusz Wawrzyniak.

Wszystkim zwiedzającym bardzo dziękujemy za przybycie i już zapowiadamy, że na przyszłorocznych targach też Was nie zawiedziemy!
Widzimy się w dniach 6 – 9 kwietnia 2017 w Poznaniu!