Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Nowy model DUCATO ! - CarGO! Rent a Camp
Aktualności

Nowy model DUCATO !

By 3 lipca, 201413 grudnia, 2019Brak komentarzy

Nasza wypożyczalnia samochodów kempingowych ma przyjemność poinformować, że już wkrótce pojawi się u nas na nowym placu nowy model DUCATO! Wszyscy Fani karawaningu wiedzą, że to właśnie w oparciu o DUCATO powstają najlepsze oferowane na rynku samochody campingowe.

Fiat zmodernizował tak DUCATO , że te nowe kampery na pewno trafią w gusta wszystkich Klientów. Projektanci wyposażyli samochód w nowe reflektory ze światłami w technologii LED. Ciekawym rozwiązaniem jest przedni zderzak – jego trzyczęściowa konstrukcja ma obniżyć koszty ewentualnej naprawy np. po uszkodzeniu na parkingu.

W opinii konstruktorów kabina w odmłodzonym DUCATO stała się wygodniejsza. Ułatwieniem w pracy kierowcy ma być wielofunkcyjny uchwyt urządzeń mobilnych (smartfon, tablet), umieszczony na środku deski rozdzielczej. Na pokładzie w standardzie pojawi się Bluetooth oraz odtwarzacz MP3 – we wszystkich dostępnych modelach radioodtwarzaczy.

W najwyższej wersji – kolorowy pięciocalowy ekran dotykowy, kamera cofania, wbudowana nawigacja oraz tuner radia cyfrowego. To niektóre z nowinek w prowadzonych w nowym DUCATO. Na resztę niespodzianek jakie kryje nowe DUCATO zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby, gdzie na miejscu będzie można się zapoznać z wszystkimi nowościami jakie przygotowała nasza wypożyczalnia camperów.

IMG_0638

W bogatej ofercie campery sprzedaż, campery wynajem, campery używane oraz akcesoria kempingowe. Nowe DUCATO – Bavaria oraz pozostałe wspaniałe samochody campingowe. Zapraszamy.