Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Nowości w CarGO!: Frankia Neo - CarGO! Rent a Camp
Aktualności

Nowości w CarGO!: Frankia Neo

By 4 października, 201913 grudnia, 2019Brak komentarzy

Frankia Neo to odpowiedź marki na potrzeby osób, które posiadają wyłącznie prawo jazdy kategorii B. Dzięki nowemu modelowi nie musisz posiadać dodatkowych uprawnień, by cieszyć się kamperowymi podróżami przez cały rok. Poznaj nowość od Frankii!

Neo: nowa wersja

Co wyróżnia Neo wśród innych kamperów Frankii? Przede wszystkim sprytna konstrukcja, która umożliwiła „wyszczuplenie” pojazdu przy jednoczesnym zachowaniu komfortowego, rozbudowanego wnętrza. Dzięki zastosowaniu nowych materiałów Frankia Neo jest znacznie lżejsza i jej masa całkowita nie przekracza 3500 kilogramów (i właśnie z tego względu jest doskonała również dla kierowców z kategorią B). Nowa wersja została wzbogacona o szeroką klapę przy bagażniku, dzięki której ładowanie bagażu jest jeszcze prostsze! Oczywiście Frankia zachowała część sprawdzonych przez lata rozwiązań – mowa tu zwłaszcza o koncepcji podwójnej podłogi, tak charakterystycznej dla Frankii. Dzięki niej pojazd ma lepszą izolację oraz stabilność.

Wygoda przede wszystkim

Frankia Neo została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić podróżującym jak najwięcej komfortu. Z tego względu w łazience pojawiły się na przykład przesuwana toaleta i zlew, dzięki którym można zwiększyć przestrzeń, by stworzyć dużą kabinę prysznicową. Udogodnienia pojawiły się też w części kuchennej – tam możesz znaleźć m.in. dodatkowy blat wysuwany nie z boku, a z przodu. To nietypowe, ale solidne rozwiązanie, które może znacząco ułatwić przygotowywanie posiłku.