Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Narty w kamperze z CarGO! - CarGO! Rent a Camp

Lubisz jeździć na nartach i snowboardzie? Ferie zimowe najchętniej spędzasz aktywnie? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Startujemy z akcją Zimowy Caravaning! Ma ona być ułatwieniem dla osób uprawiających sporty zimowe. Nie musisz już rezerwować hoteli z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem ani martwić się o dobry dojazd do stoku. Wystarczy wypożyczyć odpowiedni pojazd caravaningowy!Co to znaczy: odpowiedni? Nasze kampery są dostosowane do minusowych temperatur. Posiadają ogrzewanie gazowe lub elektryczne, a dodatkowo zostały wyposażone w specjalną izolację zimową. Nie ma więc mowy o mrozie czy zimnie wewnątrz pojazdu – będziesz mieć tam takie same warunki, jak w hotelu czy w pensjonacie!

Zadbaliśmy też o maksymalny komfort podróżujących. Efektem tego są specjalne przestrzenie na sprzęt narciarski. Dzięki temu nie będziesz roznosić brudu w postaci resztek śniegu czy błota po kamperze. Sprzęt można schować w dowolnym momencie i nie martwić się nim podczas podróży!W Europie znajdziesz wiele zimowych kempingów. Są one położone w okolicach stoków i wyciągów, dzięki czemu nie będziesz musiał daleko podróżować. Z kamperem możesz mieć wszystko w zasięgu ręki! Kempingi dostosowane do zimowych warunków znajdziesz między innymi w Austrii, we Włoszech i we Francji. Dużą zaletą caravaningu o tej porze roku jest to, że możesz przemieszczać się między różnymi stokami. Nie jesteś uzależniony od jednej lokalizacji!

Zarezerwuj kampera jeszcze dziś, by móc wypróbować go zimą!