Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Motor Show 2017 – dziękujemy! - CarGO! Rent a Camp

Tegoroczne targi Poznań Motor Show 2017 przejdą do historii – ponad 135 tysięcy miłośników motoryzacji odwiedziło 170 wystawców mieszczących się w 15 pawilonach. Poznań w pełni żył tą imprezą i można było to zauważyć nie tylko po pierwszych stronach gazet, ale przede wszystkim po ilości luksusowych samochodów przemieszczających się w okolicach targów. Mówili o tym wszyscy!

Dla nas to były wyczerpujące, jednak bardzo budujące 4 dni ciężkiej pracy. Przez nasze stoisko przeszło ponad 100 tysięcy osób, oglądając nowości 2017 od Pilote, Bavarii czy Le Voyageur. Sprzedaliśmy 4 kampery, podpisaliśmy kilkanaście umów z Klientami i otrzymaliśmy wiele nowych kontaktów, które pozwolą nam jeszcze prężniej działać w nadchodzącym sezonie caravaningowym. Idealnym podsumowaniem minionych targów było otrzymanie nagrody Motor Show Awards za jeden z najbardziej luksusowych kamperów w Polsce – Le Voyageur 7.8LU. Połączenie optymalnej ceny przy bardzo wysokim komforcie i wyposażeniu zrobiło swoje:)

Już teraz wiemy, że w przyszłym roku pojawimy się ponownie, z jeszcze większym zaangażowaniem, powierzchnią i ilością dostępnych kamperów. Tymczasem wracamy do przygotowań na sezon 2017 – zostało już tylko 30% wolny terminów na wynajem!

Jeszcze raz – dziękujemy!

PS. Dla chętnych – zobaczcie, co o nas pisali w mediach!