Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Miesięcznik "Polski Caravaning" wspiera Campera PILOTE G740 LGR w plebiscycie "Męska Rzecz 2012" ! - CarGO! Rent a Camp
Aktualności

Miesięcznik „Polski Caravaning” wspiera Campera PILOTE G740 LGR w plebiscycie „Męska Rzecz 2012” !

By 11 grudnia, 201313 grudnia, 2019Brak komentarzy

„Poznańska firma CarGO! rent a Camp działa na polskim rynku od marca 2009 roku. Wypożycza kampery, ale nie tylko Kowalskim; współpracuje z gwiazdami ze świata muzyki, udostępnia samochody turystyczne na festiwale i akcje charytatywne. Radosław Gogulski, jeden z właścicieli firmy, przybliża szczegóły z życia zawodowego i prywatnego.”
”Polski Caravaning”: Myślę, że część naszych Czytelników miała okazję Pana poznać osobiście, m.in. na kwietniowych targach Motor Show w Poznaniu, ale dla tych, którzy Pana nie znają, proszę powiedzieć kilka słów o sobie.
Radosław Gogulski: Przede wszystkim chciałbym podziękować magazynowi „Polski Caravaning” za chęć poznania firmy CarGO! od przysłowiowej „podszewki”. Myślę, że nie ma sensu opowiadać wiele na temat mojej skromnej osoby, gdyż ważniejsza jest sama tematyka caravaningowa i o tym głównie powinniśmy rozmawiać.

Jedyne co mogę Państwu przybliżyć, to dwie osoby, bez których nasza firma by nie istniała – p. Jacek Mandziarz oraz mój brat, a zarazem wspólnik – Mariusz Gogulski. To dzięki wysiłkom oraz staraniom naszej trójki firma CarGO! znajduje się w obecnym położeniu, jeśli chodzi o branżę caravaningową w kraju.”

Skład firmy: (od lewej) Mariusz Gogulski – właściciel, Jacek Mandziarz – właściciel, Radosław Gogulski – właściciel, Piotr Żuchowski – Doradca ds. Leasingu PKO Bankowy, hostessy: Alicja Stolarska i Sylwia Michałowska.

”PC”: Dziękuję za rozmowę. Redakcja „Polskiego Caravaningu” życzy powodzenia w branży!
RG: Również dziękuję.
Rozmawiała: Joanna Grace