Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Kamper PILOTE G740 na kongresie farmaceutów ... - CarGO! Rent a Camp
Aktualności

Kamper PILOTE G740 na kongresie farmaceutów …

By 3 lipca, 201420 września, 2021Brak komentarzy

Kamper PILOTE G740 na kongresie farmaceutów – (10.06.2014 – Kongres farmaceutów w hotelu Narwil w Serocku, firma Herbapol Poznań zaprosiła nas do udziału w spotkaniu i promowaniu Luksus-u w naturze !)

W tym roku nasza wypożyczalnia kamperów miała przyjemność uczestniczyć w spotkaniu Firm Farmaceutycznych, które odbyło się w dniu 10 czerwca w Serocku w hotelu Narvil. Było to spotkanie poprzedzające Tegoroczny Kongres Farmaceutów planowany na listopad.

Głównym założeniem spotkania było promowanie Luksusu w naturze. W roli honorowych gospodarzy występowały Poznańskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A., które to zaprosiły nas do udziału w imprezie. Nasza Firma miała przyjemność zaprezentować uczestnikom nowy camper PILOTE G740.

Prezentacja jak zwykle cieszyła się uznaniem i powodzeniem. Na wszystkich zrobiły duże wrażenie akcesoria kempingowe w które wyposażony został camper oraz jego możliwości, które dają tak wielki komfort w podróżach marzeń.

Nasza wypożyczalnia samochodów kempingowych była głównym sponsorem tego spotkania. W konkursie, który odbył się dla uczestników przewidziana została wspaniała nagroda jaką było wynajem kampera na tydzień. Z nie ukrywaną przyjemnością przekazaliśmy tą nagrodę zwycięzcy. Mamy nadzieję, że ten wygrany tydzień podróżowania nowym autem jakim jest kamper PILOTE G740 przyniesie zwycięzcy prawdziwą radość. Nasza wypożyczalnia samochodów campingowych zawsze chętnie uczestniczy w tego typu imprezach i propaguje zdrową turystykę karawingową, która jest odrobiną luksusu w naturze.