Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" CarGO! po raz czwarty na Motor Show! - CarGO! Rent a Camp
Aktualności

CarGO! po raz czwarty na Motor Show!

By 6 maja, 201520 września, 2021Brak komentarzy

Od 10 do 12 kwietnia 2015 nasze Centrum Kempingowe CarGO! spotkać można było na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ramach imprezy Motor Show. Jest to z pewnością jedno z najlepszych miejsc, aby zaprezentować szerokiej grupie odbiorców aktualności z branży caravaningowej oraz nowinki z naszej firmy. Dlatego też pojawiliśmy się tam już po raz czwarty! Tegoroczne targi odwiedziło ponad 100 tysięcy zwiedzających – tak duże zainteresowanie zapewniło sukces nie tylko organizatorom, lecz także wystawcom. Wszystkim gościom mogliśmy przedstawić szczegółowo naszą ofertę i zachęcić ich do wyjazdów kamperem.

Co pokazaliśmy?

Najważniejszym elementem naszego stoiska był 3-osiowy pojazd marki Dethleffs Globetrotter XLI. Cieszył się on największym zainteresowaniem wśród zwiedzających nie tylko ze względu na swój rozmiar, lecz przede wszystkim ze względu na przepiękny design i luksusowe wyposażenie. Na targach zaprezentowaliśmy również marki PILOTE i BAVARIA, ponieważ jesteśmy ich generalnym importerem w Polsce. Modele z serii Essential, Sensation oraz Emotion zachwyciły wszystkich świeżymi pomysłami i niespotykanymi elementami wykończenia wnętrz. Łącznie na naszym stoisku goście podziwiać mogli aż 11 samochodów i przyczep. Było na co popatrzeć!

Goście specjalni

Na naszym stoisku nie zabrakło też innych atrakcji. Po raz pierwszy odwiedzili nas goście specjalni z fabryki Dethleffs. Spotkaliśmy się z Michaelem Boschem (Dyrektorem zarządzającym) oraz Rolfem Charbonem (Specjalistą ds. rozwoju rynków wschodzących). Nasi Klienci mogli również porozmawiać z Krzysztofem „Jankesem” Jankowskim – znanym prezenterem radiowym i telewizyjnym, który przez 3 dni pomagał nam zaszczepić wśród gości „caravaningowego bakcyla”. Chyba nam się udało –  najlepiej świadczy o tym liczba podpisanych umów zakupu czy wynajmu, a także ogromne zainteresowanie naszą ofertą wśród zwiedzających.

Organizatorom Motor Show dziękujemy za świetną imprezę, gościom specjalnym za zaangażowanie, a zwiedzającym za zainteresowanie! Do zobaczenia w tym samym miejscu za rok! 🙂