Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" CarGO! otworzył filię w Sopocie! - CarGO! Rent a Camp
Aktualności

CarGO! otworzył filię w Sopocie!

By 2 czerwca, 201620 września, 2021Brak komentarzy

Przez ostatnie tygodnie prowadziliśmy negocjacje w sprawie otwarcia filii CarGO! w Trójmieście. Intensywne rozmowy szybko przyniosły rezultaty – z naszą ofertą będziecie mogli zapoznać się w Porsche Centrum LELLEK Group w pięknym Sopocie! 🙂

camper wynajem
Podczas pierwszych miesięcy filia w Sopocie będzie się zajmować wyłącznie sprzedażą kamperów i przyczep kempingowych renomowanych marek, takich jak Pilote, Bavaria, Dethleffs czy Le Voyageur. Kolejnym etapem będzie poszerzenie oferty o wynajem pojazdów kempingowych oraz ich serwis. Już teraz na miejscu możecie podziwiać ociekającego luksusem Iveco LE VOYAGEUR LINER 874GD, który posiada m.in. miejsce na quada, pralkę, mini-barek oraz wysokiej jakości wykończenia wnętrz.

camper wynajem

Współpraca z sopockim centrum Porsche od dawna układała się znakomicie. Wspólnie uczestniczyliśmy w takich przedsięwzięciach jak Porsche Centrum Sopot Lellek Group Golf Open czy zmaganiach tenisowych Porsche Lellek Cup. Od zawsze cenimy w nich profesjonalne podejście do Klienta, fachową wiedzę oraz otwartość na nowe pomysły i koncepcje. Już niebawem planujemy kolejne ogólnopolskie eventy, o których z pewnością poinformujemy na naszej stronie internetowej.

camper wynajem
Północny oddział CarGO! to nasza pierwsza jak dotychczas zewnętrzna filia sprzedaży. W przyszłym roku planujemy również pojawić się w okolicach Warszawy, a dalej w rejonach południowej Polski. Zainteresowanych współpracą w zakresie sprzedaży i wynajmu kamperów i przyczep kempingowych zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Zapraszamy do Porsche Centrum Sopot LELLEK Group przy Alei Niepodległości 956 w Sopocie!

camper wynajem