Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" CarGO! na Poznań Motor Show 2015! - CarGO! Rent a Camp
Aktualności

CarGO! na Poznań Motor Show 2015!

By 10 marca, 201520 września, 2021Brak komentarzy

Czy zaplanowaliście już termin 9-12 kwietnia 2015 w swoim kalendarzu? To właśnie w tych dniach odbywa się Poznań Motor Show 2015 – największa motoryzacyjna impreza w naszym kraju! Specjalnie dla miłośników kamperów, przyczep kempingowych oraz akcesoriów organizatorzy przygotowali Salon Caravaningowy, w którym oczywiście nie zabraknie CarGo! Rent a Camp!

Poznań Motor Show 2015

Na stoisku nr 12 w hali 3 pojawią się kluczowe marki w tym segmencie – PILOTE, BAVARIA ORAZ DETHLEFFS. Szukający komfortowych i sprawdzonych pojazdów będą mogli obejrzeć modele kamperów oraz dopytać sprzedawców o szczegóły. Głównym punktem stoiska będzie samochód kempingowy DETHLEFFS Globetroter XLI – osadzony na 3 osiach, wyposażony w panoramiczne okno oraz elektrycznie zamykane drzwi o szerokości 700mm!

Oprócz pojazdów kempingowych będzie można dowiedzieć się szczegółów na temat wynajmu i rezerwacji w CarGO! oraz obejrzeć różnorodne akcesoria kempingowe, m.in. nawigację ZENEC specjalnie przystosowaną do samochodów kempingowych.
ZAPRASZAMY!