Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" CarGO! gotowe na targi w Poznaniu - CarGO! Rent a Camp
Aktualności

CarGO! gotowe na targi w Poznaniu

By 20 września, 2021Brak komentarzy

Najnowsze kampery i przyczepy kempingowe a do tego luksusowa perełka w postaci kompaktowej motorówki – tak wyglądają przygotowania naszej firmy do targów Caravans Salon w Poznaniu. Łącznie zaprezentujemy prawie 30 pojazdów w tym wiele premier, które w Polsce zostaną pokazane po raz pierwszy.

Poznańskie targi Caravans Salon to jedno z najważniejszych wydarzeń dla naszej firmy. Ze względu na dobrą lokalizację i obecność na naszym rodzimym rynku staramy się przygotować najlepszą ekspozycję wśród wszystkich firm caravaningowych. Na zaledwie kilka dni przed tym wydarzeniem możemy pochwalić się obecnością prawie 30 różnych pojazdów i łodzi kilku producentów. Nie zabraknie francuskich kamperów marki PILOTE – łącznie podczas wydarzenia pokażemy 7 (naszym zdaniem) najciekawszych propozycji. Premierowo goście będą mogli zobaczyć model P696 U z gigantycznym salonem w tylnej części pojazdu.

 

Nie zabraknie też nowości. Jak wiecie z naszych social mediów, zostaliśmy autoryzowanym dealerem marki Chausson. Na stoisku pokażemy bestseller, czyli model 720 w wersji „Premium”. Z pewnością ciekawą propozycją będzie też kamper van bazujący na Fordzie z napędem na wszystkie koła. Mowa oczywiście o Randgerze R560 z najnowszej kolekcji przygotowanej na sezon 2022. Grupa CarGO! to też dealer popularnej w Polsce marki Adria. W Poznaniu zaprezentujemy nie tylko kampery (Coral Plus 670 SL i Matrix Axess 670 SC), ale również przyczepy kempingowe, które dosłownie przed chwilą były pokazywane w niemieckim Dusseldorfie. Adria Alpina 663 HT to kolejna, polska premiera. Przyczepa jest przepiękna – warto ją zobaczyć na własne oczy.

A skoro przy przyczepach jesteśmy to nie można zapomnieć o marce Hobby. Ten niemiecki producent bije rekordy popularności w całej Polsce. Niezliczona ilość układów podłogowych i modeli, pakiety HobbyKomplett dające w cenie standardowej opcje, za które u konkurencji trzeba dodatkowo zapłacić oraz niesamowity, ponadczasowy design – to uniwersalna recepta na przyczepę dla każdego. Podczas targów pokażemy m.in. Hobby Maxia – to zupełnie nowy model i, a jakże, premiera w Polsce. Kolejną będzie prezentacja Hobby 460 UFe EXCELLENT EDITION – to również nowość w ofercie na 2022 rok.

Wisienką na torcie będą kampery z najwyższej, możliwej półki. Z pewnością gwiazdą stoiska zostanie Morelo Palace 93 LSB – to luksusowy liner gotowy na podróż przez 365 dni w roku. Waszą uwagę będziemy się starać przykuć dzięki czterem propozycjom marki Frankia. Podczas Caravans Salon zobaczycie zarówno wersje „Platin” jak i „Titan” czy „F-Line”.

Krótko mówiąc: będzie się działo! My rozpoczynamy przygotowania i już dziś pragniemy zaprosić wszystkich sympatyków caravaningu na nasze stoisko. Nasz zespół będzie do Waszej dyspozycji od piątku do niedzieli. Bilety (tylko online!) znajdziecie tutaj: https://caravanssalon.pl/pl

Pozostaw odpowiedź