Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Caravans Salon 2018 - CarGO! Rent a Camp

10 dni – dokładnie tyle czasu pozostało do startu tegorocznej edycji Caravans Salon na Międzynarodowych Targach Poznańskich! Impreza rozpoczyna się 21 września, dlatego przypominamy o kupnie biletów i zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć na żywo różne modele kamperów grupy Pilote z tegorocznej kolekcji. Znajdziecie nas w hali numer 3, na pierwszym stoisku. Zabieramy ze sobą między innymi naszą nowość, czyli Citroena Mooveo z silnikiem 2.0. HDI. Przygotowaliśmy na niego specjalną ofertę targową, więc jeśli rozważacie zakup kampera, to teraz będzie idealna okazja!

Ponadto na stoisku CarGO! znajdziecie między innymi następujące pojazdy:

  • PILOTE P716 P,
  • PILOTE P 746 C,
  • PILOTE G740 C,
  • PILOTE C700 G (rocznik 2018),
  • PILOTE C700 S (rocznik 2018).

Przygotowaliśmy sporo atrakcji dla fanów wyjazdów caravaningowych. Będziecie mogli obejrzeć i porównać ze sobą przeróżne akcesoria kempingowe, które ułatwią Wam życie podczas wyjazdów. Całość zwieńczy oczywiście wyjątkowa atmosfera, którą zapewnią sympatyczni ludzie i fachowcy, gotowi do odpowiadania na Wasze pytania. Podczas targów na pewno znajdzie się też chwila na relaks przy kawie, więc zachęcamy do tego, by przyjeżdżać całymi rodzinami. Takie wydarzenie odbywa się tylko raz w roku, więc nie możecie go przegapić!