Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains" Camper & Caravan Show Warszawa 2018 - CarGO! Rent a Camp

Warszawo – nadchodzimy! Już 19 października rozpoczną się Targi Camper&Caravan Show 2018! Rezerwujcie termin i kupujcie bilety, bo czeka na Was naprawdę masa atrakcji! W tym roku targi caravaningowe zostały połączone z dodatkowymi imprezami towarzyszącymi, w tym z World Travel Show oraz z Warszawskim Salonem Jachtowym. Nie możecie tego przegapić!

Przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę – fani kamperów będą mogli zobaczyć na żywo najnowsze modele pojazdów caravaningowych grupy Pilote, a również aktualną ofertę kamperów używanych. Ponadto zachęcamy oczywiście do rozmowy z naszymi fachowcami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące kamperów. Będziemy na Was czekać od samego rana z pyszną kawą! Dodatkowo przygotowaliśmy również ofertę wystawienniczą z akcesoriami przydatnymi na kempingu. Gwarantujemy, że będzie co oglądać! Weź udział w wyjątkowym zlocie caravaningowym i poznaj doświadczonych podróżników osobiście!