Wynajem kampera to sposób na wygodne i niezależne podróże!

Planujesz wymarzony urlop i szukasz alternatywy dla zaplanowanych wyjazdów z biurem podróży? Wynajem camperów sprawia, że wyłącznie do Ciebie należy decyzja, dokąd wybierzesz się w trakcie urlopu. Oprócz niezależności samochody campingowe zapewniają także komfort, wygodę oraz niezapomniane wrażenia!

Jako wypożyczalnia samochodów kempingowych oferujemy niezawodne i komfortowe kampery najlepszych producentów, takich jak Pilote i Bavaria, a także Dethleffs. Atrakcyjne ceny i zróżnicowana flota sprawiają, że z naszych usług chętnie korzystają nawet najbardziej wymagający klienci. Nasza wypożyczalnia kamperów w Poznaniu zapewnia szeroki wybór pojazdów, które przed każdym wyjazdem przechodzą specjalistyczny i szczegółowy przegląd. Wynajem przyczep kempingowych odbywa się szybko i bezproblemowo – a co najważniejsze, do prowadzenia każdego pojazdu wystarczy prawo jazdy kategorii B. Wszystko po to, abyś mógł jak najszybciej wyruszyć na swoje wymarzone wakacje!

Wynajem camperów w CarGO! to gwarancja wysokiej jakości, konkurencyjnych cen oraz niezawodności. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

ZARezerwuj już dziś!

Klasa Premium+*****

Samochody – typ: zintegrowane

Campery zintegrowane to najbardziej luksusowa i komfortowa propozycja naszej wypożyczalni camperów w Poznaniu. Zabudowa campera połączona jest z szoferką, a pojazd tworzy jednolitą bryłę. Zintegrowane samochody campingowe są projektowane od podstaw, dzięki czemu możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni i wprowadzenie autorskich rozwiązań. Klasa Premium+***** to niezwykła wygoda podczas całej podróży!

Oferujemy luksusowe campery zintegrowane dla 4 osób. Posiadają najwyższej klasy wykończenie wewnętrzne oraz wyposażenie, m. in.: skórzaną tapicerkę, komfortowe materace, ogrzewanie grawitacyjne, klimatyzację, panele solarne, telewizor LED z DVD, radio z kamerą cofania, markizę zewnętrzną oraz bagażnik na 3 rowery. Campery są przystosowane do jazdy zimą!

Klasa Prestige****

Samochody – typ: półzintegrowane

W CarGO! Rent a Camp Poznań możliwy jest także wynajem camperów półzintegrowanych. Część mieszkalna jest w nich tylko połowicznie zintegrowana z szoferką. Kabinę kierowcy produkuje się seryjnie, natomiast część mieszkalna wystaje poza jej obrys. Pojazdy campingowe z zabudową typu pół-integral umożliwiają szybszą jazdę, a zużycie paliwa jest mniejsze. Klasa Prestige**** zapewnia połączenie wygody z wydajnością!

Oferujemy campery półzintegrowane dla 4 lub 5 osób. Są wyposażone w m. in.: fotele z wysokiej jakości materiałowej plecionki,  komfortowe materace, ogrzewanie, klimatyzację, panele solarne, telewizor z DVD, radio z kamerą cofania, markizę zewnętrzną oraz bagażnik na 3 rowery.

Klasa Comfort***

Samochody – typ: Alkoven

Samochody campingowe typu alkowa są popularne ze względu na ekonomiczność i wiele miejsc noclegowych. Poza standardową częścią mieszkalną, dodatkową przestrzeń sypialną znajdziemy nad kabiną kierowcy. W dzień alkowa możne posłużyć jako miejsce przechowywania bagażu. Zaletą kampera z alkową jest także mniejszy rozmiar pojazdu, a co za tym idzie łatwiejsze manewrowanie. Klasa Comfort*** to propozycja na duże, rodzinne wakacje w przystępnej cenie!

Oferujemy campery z alkową dla 6 lub 7 osób. Są wyposażone w m. in.: fotele z wysokiej jakości materiałowej plecionki, ogrzewanie, klimatyzację, panele solarne, telewizor LED z DVD, radio CD, markizę zewnętrzną oraz bagażnik na 3 rowery.

PILOTE C700G

campery nowe sprzedaż

Ceny od 390,- !

Zobacz więcej!

kampery wynajem

PILOTE C700S

campery nowe sprzedaż

Ceny od 390,- !

Zobacz więcej!

kampery wynajem

Klasa Sport**

Samochody – typ: Bus

Jeśli szukasz niewielkiego pojazdu campingowego, vany z klasy Sport** są stworzone właśnie dla Ciebie! Główną ich zaletą jest mniejsze spalanie i możliwość szybszej jazdy. Vanem dostaniesz się do miejsc niedostępnych dla większych kamperów i skorzystasz z postoju całonocnego w miejscach, gdzie obowiązuje zakaz dla kamperów standardowych. Świetna propozycja na objazdowe wakacje we dwoje!

Oferujemy vany komfortowe dla 2 osób (+1 dodatkowo). Są wyposażone w m. in.: ogrzewanie, klimatyzację kabinową, radio CD, markizę zewnętrzną oraz bagażnik na 2 rowery.

Przyczepy kempingowe

W CarGO! Rent a Camp oferujemy także wynajem przyczep kempingowych. Jeśli chcesz zatrzymać się na kempingu na dłużej i samochodem zwiedzić okolice, to propozycja dla Ciebie! Możesz wtedy swobodnie korzystać z auta bez konieczności ciągnięcia za sobą przyczepy. Dzięki bogatemu wyposażeniu, przyczepy kempingowe stanowią rodzaj małego, mobilnego mieszkania, które pojedzie z nami w wymarzoną podróż!

 • Sezon A | 01.06 – 10.09 + weekend majowy (minimalny czas wynajmu 7 dni)
 • Sezon B | 11.04 – 31.05 oraz 11.09 – 31.10 (minimalny czas wynajmu 5 dni)
 • Sezon C | 01.01 – 31.03 oraz 01.11 – 31.12 (minimalny czas wynajmu 3 dni)
 • Pełne wyposażenie kuchenne (zastawa obiadowa, garnki, sztućce, otwieracze itp)
 • Każdy pojazd wyposażony jest w zewnętrzną markizę przeciwsłoneczną Thule
 • Stolik turystyczny + odpowiednia ilość krzeseł kempingowych
 • Bagażnik rowerowy Thule
 • Środki chemiczne do systemów sanitarnych Dometic
 • Pełną butlę gazową 11 kg
 • Napełniony zbiornik wody czystej
 • Ubezpieczenie OC, AC oraz Assistance
 • Przyłącze prądowe
 • Przyłącze wodne
 • Najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego
Skuter Vespa
kampery uzywane sprzedaż
Ponton z silnikiem
kampery używane ceny
Rowery
samochody kempingowe wynajem
Pościel
Akcesoria kempingowe
Agregat
kampery poznań
Meble turystyczne
kemping Poznań
 • W momencie wynajmu otrzymujecie Państwo pojazd w pełni przygotowany – sprawdzony oraz czysty,
 • Przy wynajmie powyżej 7 dób nie stosujemy limitu kilometrów,
 • W przypadku awarii pojazdu przysługuje Państwu szereg praw – Hotel >3* holowanie pojazdu czy wynajęcie pojazdu zastępczego gwarantującego bezpieczny powrót do miejsca zamieszkania,
 • Przy wynajmie poniżej 14 dni obowiązuję opłata serwisowa 250,00 PLN / netto,
 • Przy wynajmie poniżej 7 dni obowiązuję limit 350 kilometrów dziennie, każdy dodatkowy kilometr 0,68 PLN / netto,
 • Pobieramy kaucję zwrotną w wysokości – 4000,00 PLN,
 • Istnieje możliwość bezpłatnego pozostawienia swojego samochodu na monitorowanym parkingu podczas okresu wynajmu pojazdu kempingowego.

Pobierz PDF